Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image
plus detay

Büfet mutfakta!

Büfeti mutfağında hayal et. İçerisine özenle seçtiğin mutfak gereçlerini depolayabildiğin; üzerinde kendi çay, kahve köşeni oluşturabildiğin bir mobilya olarak Büfet mutfağın baş köşesinde yerini alabilir!

 

Büfet banyoda!

Şimdi de Büfet’i banyoya alalım… Havlularını hem depolamak, hem de sergilemek için mükemmel bir yol! Hasır sepetler kullanarak dekorasyonunu güçlendirebilir ve göstermek istemediğin eşyalarını bu sepetlere gizleyebilirsin.

plus detay

Büfet, çalışma alanında


Bu sefer de Büfet’imizi çalışma alanımıza taşıyoruz. Çoğumuz evimizde kitaplarımızı görmekten, sergilemekten keyif alırız. Onlar bizim bir noktada kişiliğimizi, ilgi alanlarımızı da yansıtırlar. Geçirgen camları sayesinde kitaplarını sergilemek için elverişli bir mobilya haline getirebilirsin Büfet’i! Çalışma odasında kullanmanın yanı sıra, salonunda, kütüphanende de Büfet’i kitaplarınla tercih edebilirsin.

Ve artık Büfet, senin küçük bir ormanın.Evinin en güzel yaşayan parçaları, bitkilerin... Sen de doğayı evine taşımayı sevenlerdensen eğer, Büfet’in bu versiyonunu görmen gerek! Büfet’in kapaklarını sonuna kadar doğaya aç.. İçerisine bitkilerini yerleştir ve küçük ormanının keyfini çıkar.

Peki, hangi Büfet daha çok sen?

İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At