Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image

Renk ve Stil Uyumu


Birbiri ile bütün oluşturacak renklerin ve uyumlu stil ve geometriler ile birleşmesi sonucu oluşan tasarımlar evlerinize denge getirecek. Eşsiz bir atmosfer yaratmak için ton-sür-ton bir yaklaşım veya kontrastlıktan doğan dengeyi seçebilirsiniz.

Aydınlatma ve Boyut


Aydınlatma, yani ışık.. Dekorasyonda vurgu yaratmak amacı taşıyan en önemli unsurlardan biridir. Doğru yerde ve doğru ölçüde kullanılan aydınlatma ürünleri mobilyaların görünümünü ve algısını doğrudan etkiliyor. Döşemenin rengini ortaya çıkarırken derinlik hissi de veren aydınlatmalar, mekanın atmosferinde en önemli unsurlardan.

plus detay

Düzen ve Yerleşim

Her biri özenle tasarlanan mobilyalar, bir araya geldiğinde de uyumla var olabilmeli. Bütüne hizmet eden parçaların birlikteliği uyumu destekliyor. Kombin ürünlerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Aksesuar Seçimi

Her zaman tamamlayıcı görevini üstelenen aksesuarlar, iç mekan tasarımında kilit role sahiptir. İster bir sanat eseri olsun isterseniz bir kırlent, bir sanatçının tuvaline yaptığı son dokunuş olarak düşünülebilir.

Zamansız tasarımları bir araya getiren Hamm mağazalarında seçeceğiniz mobilyalar ile birlikte aydınlatma ve akseaurlar ile evinize en ideal tasarımı deneyimli iç mimarlarımızın desteğiyle yaratabilirsiniz. Skyland HOM, Göktürk, Nişantaşı ve Caddebostan’da yer alan fiziksel mağazalarımızda ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.


İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At