Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image

Dokunun Ruhu


Doğanın duygusal incelikleri evimizdeki dokulara, sadece estetik zenginlik katmakla kalmaz, aynı zamanda duygusal ve eşsiz bir deneyim sunar. Dokunun ruhu ve bizlerde bıraktığı izlenim o kadar güçlüdür ki ortamı bütünüyle algılamamızı sağlar. Bir mekanda kullanılan dokuların seçimi, o ortamın atmosferine sımsıcak duygular katar. Hamm, dokularını hamm dünyasına uyacak şekilde seçerek ürünlerini çok daha değerli kılar. Doğanın bizlere hediyesi olan doğal dokuları yaşam alanlarınıza getirir.

Dokuların Duygulara Dokunuşu


Hamm‘ da tercih ettiğimiz dokular teknik ve karakteristik özellikleri açısından farklı duygu deneyimleri yaşatır. Tasarımızda tercih ettiğimiz dokular, doğanın dengesi için de ideal seçimler sunarak zihninizde derin izler bırakır. Farklı dokuların bir araya gelmesi, mekanın bütünlüğünü ve uyumunu oluşturur. Tasarımlarda tercih edilen dokular mekanlara gerçeküstü atmosfer katabilir.
Doğanın bizlere sunduğu dokular özgün ve değerlidir. Tercih edilen ahşabın yıllar içerisindeki izleri yaşam öyküsünü anlatır. Ahşabın işlenmesi el işçiliği ve zanaat gerektirir. Küllü meşenin keten yağı uygulamasından sonra oluşan sıcak tonu ahşabın doğal özelliklerini vurgular. Ketentohumu yağı, ahşabın derinliklerine nüfuz ederek onu korurken aynı zamanda sıcak ve davetkar bir görünüm kazandırır. Bu işlem, ahşabın dokusunu ön plana çıkarır ve mekana sıcaklık katarak hayranlık uyandırır.

Doğal liflerden elde edilmiş kumaş seçkilerimiz ise, sevgiyle tasarladığımız kanepe, koltuk, berjer, puf ve sandalyelerimizi en güzel haliyle sarmalar. Teninize nefes aldıran bu eşsiz dokular ortamınıza zarif duyguları getirir.

Dokun Hisset ve Yaşa

Bu duygusal bağlantılar, mekanın tüm atmosferini en samimi duygularla şekillendirir ve mekanı huzurla besler. Doku sadece yüzeylerin dokunma etkisi değil zamanda iç dünyamızda iz bırakan duygu deneyimleridir. Gerçeküstü duygular mekanınıza karakteristik özellikler sunar. Evimizde veya çalışma alanlarımızda dokuları dikkatle seçerek, içinde bulunduğumuz ortamı kişiselleştirebilir ve duygusal bir bağ kurabiliriz. Gözle görülemeyen dokunuşlarımız, bizi nereye götüreceğini keşfetmemiz için davettir. Sen de dokun, hisset ve yaşa...

 


İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At