Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image

Evinizin İçinde Bir Çalışma Alanı Belirleme


Amacımız konsantrasyonu arttırarak maksimum verimi sağlayacak bir köşe yaratmak. Salonunuzun bir köşesinde hafif bölme bir kitaplık ve yeşillikler ile, yatak odanızda doğal bir paravan veya romantik perdelerle oluşturabileceğiniz alanları değerlendirmeyi deneyin. Bakın neler olacak!

Eğer, evinizin Feng Shui enerji alanlarını biliyorsanız, kariyer ve bereketi destekleyen yönlerdeki odalardan biri olmasına da özen göstermelisiniz.

 

plus detay

Çalışma Masanızın Konumu

Masanızı Feng Shui açısından en iyi konuma yerleştirmek önemlidir. İdeal olan; masada otururken sırtınızı sağlam bir duvara yaslamak, çalışırken size doğru gelen kişileri görebiliyor olmak, bulunduğunuz yere hakim bir pozisyonda oturmak, mümkünse soldan doğal ışığı alabilmektir. Bu pozisyon kendinizi daha iyi ve güvende hissetmenizi sağlamakla beraber çalışırken en iyi enerji akışını da beraberinde getirecektir. Bazı durumlarda üzümüzü duvara dönmek durumunda kalsak bile karşımıza yerleştireceğimiz bir vizyon panosu bize ilham verirken, duvarımıza asacağımız ayna ise görüşümüzü derinleştirerek bizi güvende hissettirebilir. 

Doğum Tarihinize Göre Feng Shui

Feng Shui’de doğum tarihimize göre belirlenen ve KUA denilen olumlu ve olumsuz yönlerimiz vardır. İşte bu olumlu yönlerimize sırtımızı vererek çalışmak, yaşam enerjisinin desteğini arkamıza almak anlamına gelir. Çalışırken de bu yönleri seçmeye özen göstermek daha iyi bir çalışma deneyimi sunabilir.

 


Düzenli Çalışma Alanları

Her yeni çalışma gününe uyandığımızda kendimizi enerjik ve keyifli hissetmenin yollarından biri de dağınıklıktan arındırılmış, minimal çalışma masalarıdır. Çalışma sırasında farkında olmadan masamızın üzeri notlar, dergi veya kitaplar, kalemler ve anahtarlar gibi pek çok obje ile dolabiliyor. İşte bu durumda enerjinin rahatça akmasını beklemek mümkün değil.

 

plus detay

İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At