Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image

Tazelik Hissi İle Yenilenme Zamanı


Açık havanın ve huzurlu anların tadını çıkarmak, doğayla iç içe olmak istediğinizde terasınız ,verandanız veya bahçeniz sizin için mükemmel kaçış noktası olabilir. Yaşam alanınızdaki açık hava bölümlerini dekore etmek, doğal yaşam tarzıyla iç içe olmayı sevenler için harika bir deneyim sunar. İşte bu noktada, Mama sallanan koltuk size ilham verir. Hamm'ın en sevilen ürünlerinden Mama sallanan koltuk yenilendi;gördüklerinizin çok ötesinde yepyeni tarzı ile sizlerle buluşuyor. Hamm’ın en özgün tasarımlarından biri olan Mama artık açık havada! Doğallığın üstün zarafetini evinizden dış mekanınıza taşıyan Mama sallanan koltuk, tamamen doğal materyallerle yerel zanaatkarların el işçiliği ile üretilmiştir. Yaz keyfi ile büyüsünü arttıran Mama, mekanlarınıza modern bir dokunuş katarken açık havada eşsiz konforu yaşatıyor.

Mama Sallanan Koltuk Yenilendi


Mama' nın yenilenen dokusu ile birlikte kumaş seçkisi onu açık hava dekorasyonu için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Palermo’nun dokulu buklet kumaşı ile stili buluştururken, minimalist tasarımı mekanlarınıza şık bir dokunuş katacak. Mama ‘nın en çarpıcı özelliklerinden biri doğa ile renk kombinasyonun uyumudur. Palermo kumaşın desenleri, doğal bir manzaranın dokularını anımsatır,  doğa yürüyüşünde karşılaşabileceğiniz çeşitli bitki örtüsünün canlı bir temsili gibi. Palermo’nun yeşili ile  huzur verici ve dinlendirici etkisini yaşarken orman cümbüşü ile kırmızının sıcak ve canlandırıcı tonlarını hissedin.  Palermo’nun deniz mavisi içerisinde yansıttığı farklı tonlarıyla sonsuzluğu keşfetmenizi sağlayacaktır. Mekanlarınızı her açıdan daha ferah bir atmosfere dönüştürecek olan Mama,  sadece görsel açıdan değil, aynı zamanda rahatlık açısından da övgüye değerdir. Mama sallanan koltuk,  konfor ve şıklığı bir arada arayanlar için tasarlanmıştır.
Ahşap iskeletin zarif kavisleri, hem estetik bir görünüm kazandırır hem de sallanma fonksiyonu ekler. Sallanan koltuk özelliği, hafif hareketlerle rahatlamayı ve stresten arınmayı mümkün kılar. Bu özellik, özellikle günün yorgunluğunu atmak veya kitap okurken rahatlamak için ideal bir tercihtir. Geniş oturma alanı ve ergonomik tasarımı,  uzun süreli oturma deneyiminde maksimum konfor sağlarken, sırt desteği ve minder detayları da dinlenme anlarınızı daha keyifli hale getirir.

Mama İle Keyifli Bir Köşe


Mama sallanan koltuk ile dinlenme köşesi oluştururken Mama’ yı odak noktası olarak konumlandırarak, etrafına ahşap sehpa ve aydınlatmalar ekleyebilirsiniz, taş dekorasyonu ve büyük yapraklı saksı çiçekleri ile birlikte, doğal ve davetkar bir atmosfer oluşturabilirsiniz.  
Mama Sallanan Koltuk, açık hava etkinlikleri için mükemmel bir ortam sağlayacaktır. Sevdikleriniz ile birlikte bahçe partileri, havuz başı organizasyonlar veya yaz akşamı dinletileri düzenleyerek eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. 
Yazın en sıcak anında, verandanızda serin içeceğinizi yudumlarken Mama sallanan koltukta tatlı bir sallantı ile hayallerinize dalabilirsiniz. Yaz meltemi yüzünüze çarparken Mama'nın rahat minderlerine kendinizi bırakıp Yeniliği Hissedin…

İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At