Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image

Boğazın İncisi


Vaniköy, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan, tarihi ve doğal güzellikleriyle bezeli  Boğaziçi'nin incisi konumundadır; her detayıyla büyüler insanı. Sizleri modern tarzın sade zarafetini ve lüks detayların büyüsünü bir araya getirdiğimiz çok keyifle çalıştığımız Hamm Plus tasarımı evine davet ediyoruz. Vaniköy evi; tasarımı ve özenle seçilmiş parçalarıyla adeta bir sanat eseri. Evin iç dünyasında modern tarzın en temel özellikleri olan temiz hatlar, minimalist detaylar ve ferah mekanlar bulunuyor.
Vaniköy Evi, lüks tarzın tam anlamıyla bir yansımasıdır.

Hikayesi Siz Olan Evler


Feine Mimarlık tarafından profesyonelce tasarlanan Vaniköy Evi'nde kendinizi huzurun ötesinde hissedeceksiniz. Bambaşka detayların yer aldığı Vaniköy Evi'nde, küllü meşe doğal malzemeler ile modern görünüm ve sofistike bir atmosfer yaratıldı. Oturma alanında yer alan Soffa kanepe, geleneksel tarzda  el işciliği ile üretilmiştir. Küllü meşe rengi ile mekanı büyüler  konforlu minderleri, yumuşak kolları ile denize bakarken sohbete dalan bir ailenin hikayesine eşlik eder. Evin yemek bölümü, kalabalık sofraların en özel anlarını yaşamak için mükemmel bir mekan oluşturur.  Zarif detayları ile Girift mermer masanın etrafında sevdiklerinizle geçirdiğiniz her an, unutulmaz bir deneyim olacaktır. Halka sandalyelerin dokunuşuyla bu mekan, sadece yemek bölümü olmaktan çıkıp aynı zamanda evin ruhunu yansıtan bir atmosfere dönüşüyor.
İç mekanlarda, samimiyetin ve sıcaklığın ön planda olduğu köşeler de bulunmaktadır. Feine Mimarlığın özenle tasarladığı yaşam alanında iki yumuşak Yaren berjer, Vaniköy Evini kucaklayan sıcaklıkla buluşurken, aralarında yer alan Minval sehpa üzerindeki dergiler, mis gibi kahve kokusu keyifli anlarınızı bekler. Yaren berjerler, rahatlık ve estetik arayışında olanlar için mükemmel bir seçenektir. Ev sahipleri, bu berjerlerde otururken, aralarındaki samimi sohbetlere dalarak keyifli anlar yaşarlar. Oturma bölümünü tamamlayan Paytak sehpa ise Vaniköy Evi’nde yerini alıyor. Küllü meşe rengindeki orta sehpanın eve kattığı bu çok yönlülük ve estetik, yaşam alanını daha davetkar ve işlevsel hale getiriyor.

Hamm Plus Dokunuşu


Evin nostaljik bir dokunuşla modernleştirilmiş parçalarından biri ise Sandık dolap; geçmişin sıcaklığını ve bu günün zarafetini bir araya getirir. Çoklu bölmeleri ve farklı kulp detayları evin öyküsünü yansıtır. Bordo renk sıcaklık hissiyatı yaratırken, mekanın karakterini oluşturur ve Meşe ağacının doğal dokusuyla eşsiz uyum sağlar. Aydınlatma, her mekanın atmosferini şekillendiren önemli bir unsurdur.
Vaniköy Evi'nde, Hamm Plus ekibinin özenle seçilmiş aydınlatma çözümleriyle, her köşe aydınlık ve sıcak bir atmosferle dolar. Cam ve pirincin birleşimi, modern bir çekicilik ile zarif bir dokunuş katar.
Vaniköy Evi modern tarzın ve lüks detayların mükemmel bir birleşimini sunar. Evin her köşesinde hissedilen  doğal dokular, Vaniköy Evi’ni benzersiz kılıyor Hamm Plusın dokunuşuyla hayat bulan bu ev, sahiplerine benzersiz bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Evin her köşesinde hissedilen doğal dokular, Vaniköy Evi’ni benzersiz kılıyor.

İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At