Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image

Renklerin Harmonisi


Baharın enerjisini evlerimizde hissetmek için renklerin harmonisi oldukça etkilidir. Özellikle yeşilin yumuşak tonları, kremin ferahlatıcı hissiyatı ve sıcak kayısı tonları, baharın enerjisini sizlerle buluşturur. Doğadan ilham alarak tasarladığımız doğal ahşap ürünlerimiz ve açık renklerin hakim olduğu kumaş ürünlerimiz yaşam alanlarınızı benzersiz kılar. Baharın getirdiği aydınlık ve ferahlıktan tam olarak yararlanmak için mobilya seçiminde hafif ve minimalist tasarımlara yönelebilirsiniz. Oba Kanepe' nin eşsiz dokusu ile evlerinizi yenilenmeye davet edebilirsiniz. Oba Kanepe' nin açık tonlarını, sade ve modern bir ferahlık hissiyatı uyandırırken, mekanınıza huzurlu ve aydınlık bir atmosfer kazandırır. Bu tonlar, evinizi çağdaş bir tarzda dekore etmenin yanı sıra, baharın yenilenmiş dokusuyla tanıştıracaktır . Yeni kumaşı ile mama berjer, paye ve tepsi sehpa ile davul pufun başrolde olduğu şahane konseptimiz ile bahara merhaba diyebilirsiniz. 
Yaşam alanınızın yemek bölümünü de bahara hazırlayabilir sevdiklerinizle en keyifli anlara hazırlana bilirsiniz; Evladiye masa ve yumurta berjerlerin eşsiz uyumu ile Ahenk kitaplığın zarif duruşu tam size göre. Evladiye masanın doğal mermer dokusu evinize sofistike ve yalın görünüm kazandırırken, Yumurta berjerin pastel yeşil tonu doğanın sakinliğini ve tazeliğini evinize getirir.Modern duruşu, benzersiz kumaş dokusu, şıklık ve konforu bir arada sunması ile Mama Berjer; naturel meşenin doğal dokusuyla buluşarak bahar konseptinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.  

 

Baharda Pera


Ahşabın en doğal hali ile zamansız tasarımlar yapılarak bambaşka atmosferler yaşayabilirsiniz; Pera yatak odası koleksiyonunda olduğu gibi. Yalın tasarım, hazeran görünümün verdiği dinlendirici his, doğal meşenin sıcaklığı ile uyku alanınızı benzersiz kılabilirsiniz. El işçiliği ile özel üretilen Pera Yatak Odası kombini sakin duygular yaşatırken konforlu bir uyku deneyimini de beraberinde sunar. Bahara selam veren keyifli bir köşe oluşturmak için Pera Hazeranlı Şifonyeri tercih edebilirsiniz. Mermer vazonuz ile bahar çiçeklerinize yer vererek, şık tasarımları ve fonksiyonel özellikleriyle zamansız bir konsept elde edebilirsiniz.

İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At