Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image
plus detay

Bir Deneyim Alanı

Hamm Design, mobilya tasarımında on yılı aşkın bir deneyime sahip. Mağazalarımız  sizi en kaliteli hammaddeleri kullanarak, estetik ve işlevselliği mükemmel bir şekilde birleştiren ürünlerimiz ile bir araya getiriyor. Mama sallanan’ı yakından görmek ve deneyimlemek ister misiniz?

Mağaza içindeki ürünlerin her biri, el yapımı ve özenle tasarlanmıştır. Hamm Design, ürünlerini sadece bir mobilya olarak değil, aynı zamanda miras bırakılacak birer obje olarak görüyor. Nişantaşı mağazamızda yer alan her bir parça sizler için özenle seçildi ve bir araya getirildi. İster minimalist bir stilde olsun, ister rustik bir tarzda,her zevke hitap eden Hamm ürünlerini deneyimleyebilirsiniz.

İçten Bir Karşılama

Mağazamızın en büyük özelliği, samimi ve içten bir ortam sunmasıdır. Burada, sadece mobilya seçmekle kalmaz, aynı zamanda bir dost kazanırsınız. Mağazayı ziyaret ettiğinizde, sıcak bir kahve eşliğinde, tasarımlar hakkında sohbet edebilir ve iç mimarlarımızdan ev dekorasyonuna dair fikirler alabilirsiniz.

plus detay

Davetlisiniz!

Hamm Design, tasarımın yaratıcılığına dokunmak isteyen herkese hitap ettiği mağazalarıyla adeta bir deneyim alanı sunuyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz samimi ve içten bir ortamda, göz alıcı tasarımlarla tanışmaya davetlisiniz.


İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At