Müşteri Hizmetleri 
back arrow GERİ
title image
plus detay

Orijinal iç mekanlar

Başı ve sonu belli, tanımlı köşeleri olan mobilyalar bizi sınırlara alıştırıyor olabilir mi? Gelin birlikte özgürleştiren bir hayal kuralım. Alışılmışın dışında, 4 duvardan oluşan mekanlardan uzak bir mekan düşünün. Odalar, alanlar arasında bir sınır yok. Her şey birbiriyle uyum içinde. Nasıl biçimler görüyorsunuz? Daha yumuşak formlar ve amorf biçimler canlanıyor değil mi? Evet, Amorf kelimesi cepte! Şimdi de olabildiğine büyük bir oturma alanı hayal edelim. Derin sohbetlerin yapıldığı o rahat kanepelerde zaman su gibi akıp geçecek. O keyifli sohbetler sırasında kahvenizden bir yudum alıp, fincanı önünüzdeki sehpaya bırakıyorsunuz. İşte Amorf Sehpa orada!

Esnek Bir Çalışma Ortamı


Bu kez çalışma odanızdayız. Çalışma saatlerin değil, formların esnediği ve amorflaştığı bir masa hayal edin. Yaratıcılığınızı destekleyecek ve sınırların ötesinde düşünmeye teşvik edecek bu form çalışma veriminizi arttırabilir. Amorf Çalışma Masası, masif ahşabın dokusunu hissedeceğiniz yüzeyinde gezinen parmaklarınızdaki his yüzünüzde tatlı bir tebessüme sebep olacak :)

plus detay

Kendine gülümse!

Hayal etmeye devam.. Şimdi de yakın arkadaşlarınla buluşmak üzere evden çıkıyorsun. Seçtiğin kombinin ve saçların bir harika! Evden çıkmadan önce giriş holündeki Amorf Ayna’da kendine bir kez daha bak. Hemen gülümsüyorsun. Seni sen gibi; olduğun halinle ve güzelliğinle yansıtan Amorf Ayna birden evinin dekorasyonunun en vazgeçilmez parçası haline geliyor.

Şimdi hayal dünyasından gerçek dünyaya bir adım atıyoruz. Amorf ailesini yakından görmek için mağazalarımızı ziyaret edebilir veya hamm.com.tr’den online olarak inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünlere Göz At

slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image
slide image


İlgili Yazılara Göz At